Buradasınız :    Articles (Makaleler)    

Açıköğretim Öğrencileri için Müjde!

Cambridge Üniversitesi yayınlarından seçilen ders materyalleriyle, Anadolu Üniversitesi açıköğretim öğrencilerinin uzaktan eğitimle İngilizce öğrenmeleri sağlanacak.

Anadolu Üniversitesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Rektörlük Toplantı Salonu’nda düzenlenen protokol törenine, Rektör Prof. Dr. Davut Aydın, Cambridge Üniversitesi Yayınevi Global Satış ve Pazarlama Genel Direktörü David Harrison, Cambridge Üniversitesi Yayınevi Türkiye Satış Müdürü John Moorcroft, rektör yardımcıları ile birim yöneticileri katıldı.

REKLAM

Prof. Dr. Aydın, törende yaptığı konuşmada, Cambridge Üniversitesi ile böyle bir anlaşma yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, gelecekteki ortak projeler için bunun bir başlangıç olduğunu kaydetti.

Üniversitenin açıköğretimden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür de öğrencilerinin dil yeteneği kazanmalarının Cambridge Üniversitesi ile yapılacak ortak proje kapsamında kolaylaşacağını ifade etti.

Cambridge Üniversite yayınlarından seçilen İngilizce ders materyalleriyle, Anadolu Üniversitesi iş birliğiyle açıköğretim öğrencilerinin uzaktan eğitimle İngilizce öğrenmelerinin sağlanması amaçlanan protokolle, ders materyalleri, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı’nda belirlenen A1, A2 ve B1 olmak üzere üç ayrı seviyeden oluşacak.

Kaynak : http://www.hurriyet.com.tr/

Eğitimi

İngilizce Konuşmak İçin

konuşmak için basit ama etkili kuralları bir makale şeklinde hazırladım. Makaleyi okumayı bitirdiğinizde bu işin göründüğü kadar zor olmadığını öğreneceksiniz. İşte o kurallar: Çok fazla

Şarkılar ile İngilizce

Yurt dışında öğrenmiyorsanız, telaffuz ve anlama sorunu yaşıyorsunuz demektir. Mükemmel bir dilbilgisine sahip olsanız bile pratik imkanınız olmaması sebebiyle iletişim kurma sorunu ile karşı karşıya

VOSCREEN Nedir? Nasıl Çalışır? – Röportaj

Voscreen Nedir? Nasıl çalışır? Kurucusu Deniz Dündar kimdir? Voscreen kullanıcılarını ne gibi yenilikler bekliyor? Bu ve buna benzer bir çok soruyu sizler için sorduk. Vocsreen hakkında merak ettiğiniz her şey bu röportajda...

Adem Özbay ile İngilizce Öğrenimi Üzerine Bir Söyleşi

Son zamanlarda kişisel gelişim üzerine çalışmalarını sürdürmekte olan Adem Özbay yabancı dil öğrenme sistemimizin değişmesi gerektiğini vurguluyor.

İngilizce Kelime Öğrenmek için WordTaboo

Tesadüfen ziyaret ettiğim bir site – kelime öğrenme sistemi– hakkında faydalı bir röportaj hazırladık sizler için. WordTaboo adlı bu siteyi inceleyenleriniz, hatta siteye üye olanlarınız mutlaka
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Copyright © 2020 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map