Buradasınız :    Çocuklar için İngilizce   İngilizce Dersleri    

Çocuklar için Hava Durumu İfadeleri

#1burçak27 Mayıs 2011, 14:03

sadece çocuklar değil benim işime de yaradı bu hava durumu ifadeleri :) ingilizce öğreniyorum ama en başında olduğum için bunları bilmem lazım :D

#2zeki07 Temmuz 2011, 21:54

Çoçuğum bu hava durumu ifadeleri konusunu çok sevdi. Artık oyun olarak evde dili döndüğünce hava durumlarını sunmaya çalışıyor. Malesef bizde her sabah dinlemek zorunda kalıyoruz.

#33/B23 Şubat 2012, 18:03

biz sınıfça 23 nisanda bu şarkıyı söyleyeceğiz çünkü ingilizce öğretmenimiz:FERİT TOPRAK öneriyor

#44-C03 Nisan 2014, 15:54

Ben ve bizim sınıf bayıldı.Hepsi çok sevdi.Ben herkese önericeğim.Herkes bütün tanıdıklarıma, İngilizce öğretmeni de dahil herkese önericeğim.Ben 20 kere daha izleyip kalkıcağım.

"Çocuklar için Hava Durumu İfadeleri" için 4 yorum yapılmış.

Lütfen Adınız
İletiniz

*

Eğitimi

Harflerin Okunuşu (The Alphabet Song)

harflerin okunuşu şarkısı ile ingilizce harfleri / alfabeyi görerek ve dinleyerek öğrenebilirsiniz. Çocuklar için hazırlanmış eğlenceli bir animasyon!

Haftanın Günleri Şarkısı (Days of the Week)

haftanın günleri şarkısı ile nizi geliştirin. Çocuklar için hazırlanmış bu ingilizce animasyon sayesinde haftanın günlerini ezbere bileceksiniz.

İngilizce B ile Başlayan Kelimeler (Şarkı)

b harfi nasıl okunur? B harfi ile başlayan kelimeler şarkısı flash animasyon şeklinde siz çocuklar için özel olarak hazırlanmış. Şarkıyı dinlemek için tıklayınız.

How Many ile İlgili Örnek Cümleler

How many? kaç tane ya da kaç adet anlamına gelmektedir. How many yalnızca sayılabilen isimler ile birlikte kullanılır. Kısaca, bir yerde kaç adet nesne ya da

İngilizce Renkler Şarkısı

renkler şarkısı ile ingilizce renkleri dinleyerek, görerek ve eğlenerek öğrenin. Çocuklar için hazırlanmış ingilizce renkler şarkısı flash animasyon için tıklayınız.
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Önerilen Bağlantılar
Copyright © 2020 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map