Buradasınız :    Download   English Documents    

Çocuklar için İngilizce Resimli Sözlük


Çocuklar için hazırlanmış bu İngilizce resimli sözlük mutlaka faydalanılması gereken bir doküman. Dokümanda çocuklar için basite indirgenerek bir çok konuya değinilmiş. İngilizce alfabe, sayılar ve renkler göze çarpan ilk konular. Sonrasında evde, bahçede, okulda çocuklar için gerekli olabilecek İngilizce terimler yer alıyor. Gün, ay ve yıl anlatımları ile devam eden mükemmel bir İngilizce sözlük. Üstelik bir çok eğlenceli aktiviteye yer verilmiş bu kitapta. İngilizce resimli sözlüğü bilgisayarınıza indirip, çıktısını alın ve kullanmaya başlayın! Bunun için yapmanız gereken sayfanın devamında, yani download kısmında bulunan linki kullanmak. Bizden söylemesi, bu sözlük çok işinize yarayacak :)

REKLAM

Önizleme : Çocuklar için İngilizce Resimli Sözlük

  • Dosya İçeriği: PDF Doküman
  • Dosya Boyutu: 15.3 MB
  • İndirme Linki: Yandex.Disk
  • Rar Şifresi: vipingilizce.com
#1Fikret20 Mayıs 2011, 17:04

Çocuklar için ingilizce resimli sözcük çok güzel.

#2Canan03 Haziran 2011, 20:04

Oğlum için bu resimli inglizce sözlüğü çok işi oldu teşekkür ediyorum hepinize

#3Hüsye23 Temmuz 2011, 21:03

Bende çocuklarım için ingilizce bu resimli sözlüğü indirdim. çok beğendiler.

#4aylin26 Ağustos 2011, 10:53

indiremiyorum..

#5ilkay26 Ağustos 2011, 23:46

@aylin merhaba, sayfada mevcut olan indirme linkini kullanabilirsin. Linki kontrol ettim ve herhangi bir problem ile karşılaşmadım.

#6MEHMET TOKSOY31 Aralık 2011, 14:20

İnsanın ingilizce öğrenmemesi sizn gibi eğitici siteyle mümkün mü :)
Harikasınız

"Çocuklar için İngilizce Resimli Sözlük" için 6 yorum yapılmış.

Lütfen Adınız
İletiniz

*

Eğitimi

TOEFL Writing Topics and Model Essays

TOEFL Writing Topics and Model Essays Toefl writing bölümü sandığımız kadar kolay değil. Bunun için örnek çalışmalar yapmamız gerekir. Bu dokümanda bazı toefl soruları ve örnek

Zamanlar Tablosu (Table of English Tenses)

Öznur UÇAN tarafından hazırlanan zamanlar tablosu nu incelemek için sayfa sonundaki linki takip edebilirsiniz. eğitimi için verdiği destekten dolayı Öznur Hanım’a teşekkür ederiz. Not:

İngilizce CV / Özgeçmiş Örneği

CV / özgeçmiş iş hayatına güzel bir başlangıç yapmak için atmamız gereken ilk adımdır. Kendimizi özet bir şekilde tanıtan, gerçekçi ve net bir CV / özgeçmiş

Check Your Vocabulary for IELTS

Check Your Vocabulary for IELTS Bu kitapçık, IELTS writing leri için vocabulary hazinenizi geliştirmeyi amaçlıyor. İçinde edebiyat, sanat, teknik, coğrafya, kültür vs. gibi konularda kelime alıştırmaları

Sıfatlar ile İlgili Alıştırmalar

Aşağıda zıt sıfatlar, comparative ve superlative halleriyle ilgili alıştırmalar bulunmaktadır. Başlıktaki yönlendirmelere göre doğru şekilde doldurunuz. Alıştırmalar ile sıfatlar konusunda kendinizi sınamış olacaksınız. Not :
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Önerilen Bağlantılar
Copyright © 2019 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map