Buradasınız :    Download   English Documents    

Gramer Testleri (E-Kitap)

İngilizce Gramer Testleri (E-Kitap)

REKLAM

İngilizce ‘de Grammar konusunda daha iyi olabilmeniz ve test tekniğine alışabilmeniz için bol bol test çözmeniz gereklidir. Bu test kitabında elementary den advanced seviyeye kadar tüm grammar konularının ve vocaulary testlerinin soru ve cevaplarını bulabilirsiniz. Kesinlikle göz atmanız gerekir. Kitapcık iki bölümden oluşuyor, ilk bölümde grammar konularının sırayla işlendiği testler ve karışık grammar tesleri var. İkinci bölümde ise vocabulary testleri bulunmaktadır. Testleri yaptıktan sonra kitapçığın son bölümünden cevaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

E-kitap : Gramer Testleri

#1Gamze18 Mayıs 2011, 17:43

Teşekkürler, ingilizce gramer testlerini indirdim

#2seyfican05 Haziran 2011, 18:11

gramer alıştırmalarından konuya biraz çalıştım şimdide pekişsin ve kendimi ölçüyüm diye bu testi çözeceğim sağolun

#3benay26 Temmuz 2011, 18:41

bende gramer testleri arıyordum, şansıma sizin verdiğiniz e-kitap çıktı.

#4mehmet29 Temmuz 2011, 00:45

gramer testleri adlı linki pc ye indirmek istiyorum…ama sanırım download deil bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz..

#5ilkay29 Temmuz 2011, 00:48

@mehmet, linke tıkladıktan sonra açılan PDF dökümanı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Mouse ile sayfada beliren kaydet simgesine tıklamanız yeterlidir.

#6mehmet30 Temmuz 2011, 17:33

ilgin için teşekkurler ilkay ama sanırım kaydet simgesi cıkmıyor linke tıkladıgın zaman hemen pdf dosyası olarak ekrana geliyor ama kaydedemiyorum..acaba bu dosyanın download olmamasından mı kaynaklanıyor.

#7ilkay30 Temmuz 2011, 20:47

@mehmet, mail adresinizi bize iletebilirseniz, dökümanı mail’e iliştirerek gönderelim. Bununla birlikte dosyayı tekrar gözden geçirdim, herhangi bir sorun yok.

"Gramer Testleri (E-Kitap)" için 7 yorum yapılmış.

Lütfen Adınız
İletiniz

*

Eğitimi

TOEFL Writing Topics and Model Essays

TOEFL Writing Topics and Model Essays Toefl writing bölümü sandığımız kadar kolay değil. Bunun için örnek çalışmalar yapmamız gerekir. Bu dokümanda bazı toefl soruları ve örnek

Zamanlar Tablosu (Table of English Tenses)

Öznur UÇAN tarafından hazırlanan zamanlar tablosu nu incelemek için sayfa sonundaki linki takip edebilirsiniz. eğitimi için verdiği destekten dolayı Öznur Hanım’a teşekkür ederiz. Not:

İngilizce CV / Özgeçmiş Örneği

CV / özgeçmiş iş hayatına güzel bir başlangıç yapmak için atmamız gereken ilk adımdır. Kendimizi özet bir şekilde tanıtan, gerçekçi ve net bir CV / özgeçmiş

Check Your Vocabulary for IELTS

Check Your Vocabulary for IELTS Bu kitapçık, IELTS writing leri için vocabulary hazinenizi geliştirmeyi amaçlıyor. İçinde edebiyat, sanat, teknik, coğrafya, kültür vs. gibi konularda kelime alıştırmaları

Sıfatlar ile İlgili Alıştırmalar

Aşağıda zıt sıfatlar, comparative ve superlative halleriyle ilgili alıştırmalar bulunmaktadır. Başlıktaki yönlendirmelere göre doğru şekilde doldurunuz. Alıştırmalar ile sıfatlar konusunda kendinizi sınamış olacaksınız. Not :
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Önerilen Bağlantılar
Copyright © 2019 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map