Buradasınız :    Hakkında

HakkındaVIP ingilizce

ingilizce

vipingilizce.com, internet kullanıcılarının İngilizce öğrenimi konusundaki  ihtiyaçlarını daha kolay bulunabilir, erişilebilir hale getirmek için hazırlanmış İngilizce yazı dizinidir.

Bu site içerisinde, internet kullanıcılarının ilgi alanları göz önünde bulundurularak belirlenmiş bir çok güncel kategoriye yer verilmektedir.

Yazılar, öğrenimi kolaylaştırmak için görseller ile desteklenmiştir. Ayrıca yazı içerisinde gerekli görülen kelimelerin, basite indirgenmiş İngilizce açıklamaları ve sesli telaffuzları bulunmaktadır.

Bunun yanında, kullanıcının yazıları okurken ihtiyaç duyabileceği İngilizce gramer bilgilerine kısaca yer verilmiştir. Bir dili öğrenmek için; gramer kurallarına dayalı öğrenimin, aktif rol almadığı düşünülerek gramer bilgisinde detaya girilmemiştir.

Kullanıcılardan gelen talepler değerlendirilerek, gerekli görüldüğü takdirde – öğrenimi kolaylaştırmak adına – siteye yeni bölümler eklenebilir. Her türlü soru ve önerilerinizi iletişim formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

vipingilizce.com, hiçbir ticari kaygı gözetmeksizin, İngilizce öğrenmeyi daha keyifli hale getirmek için kurulmuştur. Keyfini çıkarın..

About

İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Önerilen Bağlantılar
Copyright © 2020 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map