Buradasınız :    Genel İngilizce   Reading (Okuma)    

İngilizce Anneler Günü Kutlama Mesajları

Mother's Day

Anneler gününde, annenize en güzel ve orijinal İngilizce kutlama mesajını siz verin!

İngilizce Anneler Günü (Mother’s Day) Kutlamaları

Malum anneler günü yaklaşmakta; bu arada ben anneme sevgi mesajımı hem Türkçe hem İngilizce olarak iletmek istiyorum ama güzel ve aynı anda orijinal bir İngilizce anneler günü mesajı arıyorum diyorsanız buyurun yazımı takip edin. Aşağıda İngilizce anneler günü kutlamaları ve akabinde anlamlarını vereceğim. Bunları ezberleyip annenize en güzel mesajı siz verin!

HAPPY MOTHER’S DAY MESSAGES

Ooo mum! I love you so much. A mother is a woman who cares for everything in life, her family,children and even husband; but she has no expectation from her husband or children.

Oy annecim! Seni çok seviyorum. Ailesi, çocukları hatta kocası için bile endişe eden, hayattaki her şeyi önemseyen fakat kocasından ya da çocuklarından beklentisi olmayan kadın, annedir.

REKLAM

Mum, my love is eternal for you and my heart is beating for you because whenever I am in trouble, I find you near me. That is your greatness,thank you mum!

Annecim, senin için aşkım ebedi ve kalbim senin için atıyor çünkü ne zaman sıkıntıya düşsem seni yanımda buluyorum. Bu senin mükemmelliğin, teşekkürler annecim!

Hey mum, without you ; life is unbearable, life is meaningless, life is not fun. I always want you to be with me. I always tell you, please don’t get fed up, I LOVE YOU SO MUCH!!

Merhaba annecim, sensiz, hayat çekilmez, hayat manasız, hayat zevksiz. Senin her zaman benimle olmanı istiyorum. Sana hep söylüyorum, lütfen sıkılma, SENİ ÇOK SEVİYORUM!!

Mum, you are special to me because there is no one in the world who always cares me, thinks about me and loves me!

Annecim, benim için çok özelsin çünkü şu dünyada beni her zaman önemseyen, beni düşünen ve beni seven kimse yok!

I wish I could buy the best flowers in the world. I wish I could buy the most expensive car in the world. I wish I could give the most precious diamonds; but you know me, I don’t have Money but I have your love in my heart.

Keşke sana dünyadaki en iyi çiçekleri alabilsem, keşke sana dünyadaki en pahalı arabayı alabilsem, keşke sana en değerli elmasları alabilsem; ama beni biliyorsun, param yok fakat kalbimde senin sevgin var.

Eğitimi

Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2015

Yeni yıla sayılı günler kala, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz kutlama mesajlarını Türkçe çevirileriyle birlikte yayınlıyoruz. Dilerseniz sayfanın devamında yer alan bağlantıyı kullanarak bu mesajları PDF formatında görüntüleyebilirsiniz.

Tanışma (İngilizce Günlük Konuşmalar)

günlük konuşma konseptine dayalı güncel tanışma diyaloğunu sizler için hazırladık. Aslı ve Cem aynı bölüme yeni kayıt yaptırmış iki üniversite öğrencisidir. Şimdi Aslı ve Cem

Atlanta GEORGIA (İngilizce – Türkçe Çeviri)

Erin Stevens Ennesser tarafından gönderilen ve yaşadığı şehri, yani Atlanta‘yı anlatan bir yazıyı Türkçe çevirisi ile birlikte sayfanın devamında bulabilirsiniz. Atlanta – Georgia (English) My

İngilizce Telefon Konuşmaları

Aşağıda karakterler arasında karşılıklı geçen telefon konuşmaları yer almaktadır. Telefon konuşmaları; resmi (in formal type) telefon konuşması ve resmi olmayan (in informal type) telefon konuşması

14 Şubat Sevgililer Günü Kutlama Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü için derlediğimiz kutlama mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz. Türkçe kutlama mesajlarının hemen altında karşılıkları yer almaktadır. Herkesin iyi bir gün geçirmesi dileğiyle :)
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Copyright © 2020 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map