Buradasınız :    Download   English Documents    

İngilizce CV / Özgeçmiş Örneği

İngilizce CV / özgeçmiş örneği

CV / özgeçmiş iş hayatına güzel bir başlangıç yapmak için atmamız gereken ilk adımdır. Kendimizi özet bir şekilde tanıtan, gerçekçi ve net bir CV / özgeçmiş istediğimiz işin anahtarıdır. İşvereni, CV / özgeçmiş’de yazdığımız özelliklerimize sahip olduğumuza ikna etmek çok önemlidir. Bu nedenle yazdığımız özellikleri özenle seçmeli ve bunları hangi durumlarda yansıttığımızı belirtmeliyiz. Örneğin; lider ve girişimci biri olduğunuzu katıldığınız takım çalışmalarındaki önderliğinizle anlatabilirsiniz.

REKLAM

İngilizce Cv / özgeçmiş formatı, Türkçe CV’den farklı değildir. Aynı şekilde kişisel bilgilerinizi, eğitim bilgilerinizi, iş deneyimlerinizi, sahip olduğunuz sertifikaları, üye olduğunuz toplulukları ve referansları belirtmeniz gerekir. Aşağıda vereceğim örnek formda (dokümanda) bunu görebilirsiniz.

“İngilizce CV / özgeçmiş örneği” adlı PDF dokümanı görüntüleyebilmek için bilgisayarınızda Adobe Reader yazılımı yüklü olmalıdır. Aşağıdaki linke tıklayarak özgeçmiş örneğine ulaşabilir, ayrıca dokümanı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

PDF Doküman : İngilizce CV / özgeçmiş örneği

#1Sude26 Haziran 2011, 16:59

CV örneği için teşekkür ederim. Bir iş başvurusu için gerekliydi ama dediğiniz gibi ingilizce CV ile türkçe CV arasında pek fark yok

#2Ersin29 Haziran 2011, 19:42

ingilizce özgeçmiş hazırlayacağım. dökümanı indirdim gördüğüm kadarıyla gayet kolaymış.

#3salim3404 Temmuz 2011, 12:22

ingilizce özgeçmiş hazırlama konusunda verdiğiniz bilgi için teşekkürler.

#4edasu01 Ağustos 2011, 19:36

ingilizce CV benim gibi yurtdışında yaşayanlar için ideal olabiliyor. Başvuruda özgeçmiş istiyorlar bu örneğe göre hazırladım bir tane.

#5Dude26 Eylül 2011, 15:39

ingilizce özgeçmiş anlatımı için teşekkür ederim.

#6gubse20 Eylül 2012, 17:03

çok güzel sağolun. çok yardımcı oldunuz.

"İngilizce CV / Özgeçmiş Örneği" için 6 yorum yapılmış.

Lütfen Adınız
İletiniz

*

Eğitimi

TOEFL Writing Topics and Model Essays

TOEFL Writing Topics and Model Essays Toefl writing bölümü sandığımız kadar kolay değil. Bunun için örnek çalışmalar yapmamız gerekir. Bu dokümanda bazı toefl soruları ve örnek

Zamanlar Tablosu (Table of English Tenses)

Öznur UÇAN tarafından hazırlanan zamanlar tablosu nu incelemek için sayfa sonundaki linki takip edebilirsiniz. eğitimi için verdiği destekten dolayı Öznur Hanım’a teşekkür ederiz. Not:

Check Your Vocabulary for IELTS

Check Your Vocabulary for IELTS Bu kitapçık, IELTS writing leri için vocabulary hazinenizi geliştirmeyi amaçlıyor. İçinde edebiyat, sanat, teknik, coğrafya, kültür vs. gibi konularda kelime alıştırmaları

Sıfatlar ile İlgili Alıştırmalar

Aşağıda zıt sıfatlar, comparative ve superlative halleriyle ilgili alıştırmalar bulunmaktadır. Başlıktaki yönlendirmelere göre doğru şekilde doldurunuz. Alıştırmalar ile sıfatlar konusunda kendinizi sınamış olacaksınız. Not :

Easy English Vocabulary – Günlük kelimeler

kelimeleri ögrenirken ünitelere bölünmüş halde çalışmak önemlidir. Bu e-kitap içerisinde her ünite, en sık karşılaştığımız alanlara yönelik düzenlenmiştir. Mesela, shopping, food, computers gibi. Ve her
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Önerilen Bağlantılar
Copyright © 2020 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map