Buradasınız :    Video    

İngilizce Kıyafetlerin Okunuşu

#1kamuran27 Mayıs 2011, 23:43

ingilizce ödevim için bu site bana çok yardımcı oluyor şimdi resimli kıyafetler konum vardı ama boşluk doldurmaydı hepsini tamamlıyorum

#2melike08 Temmuz 2011, 20:25

İngilizce kelimelerin okunuşları zaten zor, bir de bunlara kıyafetler eklendi. Gerçekten kıyafetlerin okunuşları oldukça zor. Ama videonuz sayesinden biraz düzelme var.

#3mert13 Mart 2014, 18:37

arkadaşlar merhaba, benim yarın sınavım vardı ve bu bana gerçekten çok yardımcı oldu. çok teşekkür ederim. ingilizcede umarım hastalıklar ya da hava durumlarınıda eklersiniz tekrar teşekkür ederim.

"İngilizce Kıyafetlerin Okunuşu" için 3 yorum yapılmış.

Lütfen Adınız
İletiniz

*

Eğitimi

İngilizce Yeni Yıl Şarkısı (Jingle Bells)

Yeni Yıl yaklaşırken sizler için meşhur Jingle Bells Şarkısı ‘nı video formatında paylaşmaya karar verdik. Video içerisinde Jingle Bells şarkısı ve sözleri yer almaktadır. Hatta bununla

İngilizce Geometrik Şekiller

geometrik şekiller ya da geometric shapes adlı video ve görsellerle basit ingilizce geometri terimleri hakkında bilgi vermektedir.

500 Miles (I’m Gonna Be) – The Proclaimers

500 Miles ya da I'm Gonna Be olarak hatıralarda yer edinen The Proclaimers şarkısını video ile altyazı / lyrics eşliğinde takip edebilirsiniz.

İngilizce Telefon Konuşmaları (Telephone Dialogue)

telefon konuşmalarını video eşliğinde takip edebilirsiniz. Video bir kaç defa izlenirse daha yararlı olabilir. Video ile eğitimi daha keyifli.

Otel Diyalogları / Otel Konuşmaları

otel konuşmaları ya da ingilizce otel diyaloglarını bu video ile görerek ve dinleyerek öğrenebilirsiniz. Otelde rezervasyon nasıl yapılır izleyin ve öğrenin.
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Önerilen Bağlantılar
Copyright © 2020 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map