Buradasınız :    Video    

İngilizce Meyveler ve Okunuşları

#1jlahmaikel3626 Mayıs 2011, 04:57

videoya göz atarken dikkatimi çeken bir nokta oldu meyve isimleri ingilizce olarak telaffuz ediliyor daha sonra video ilerleyince bir meyveyi gösteriyor ve biraz süre veriyor bu sayede telaffuzunu biraz önce duyduğunuz meyve ismini verilen sürede hem kendi kendinize tekrar edip söylüyorsunuz süre bitiminde ise telaffuz tekrarlandığında hatalarınız varsa anlayabiliyorsunuz bu ayrınyı düşünmeleri çok güzl olmuş

#2kamil04 Temmuz 2011, 22:31

meyveleri seven biri olarak yurtdışı seyahatlerinde mevlerin ingilizcelerini söylerken okunuşlarında tereddüt ediyordum. Artık rahatım.

#3ali03 Nisan 2012, 08:57

Teşekkürler :)

"İngilizce Meyveler ve Okunuşları" için 3 yorum yapılmış.

Lütfen Adınız
İletiniz

*

Eğitimi

İngilizce Yeni Yıl Şarkısı (Jingle Bells)

Yeni Yıl yaklaşırken sizler için meşhur Jingle Bells Şarkısı ‘nı video formatında paylaşmaya karar verdik. Video içerisinde Jingle Bells şarkısı ve sözleri yer almaktadır. Hatta bununla

İngilizce Geometrik Şekiller

geometrik şekiller ya da geometric shapes adlı video ve görsellerle basit ingilizce geometri terimleri hakkında bilgi vermektedir.

500 Miles (I’m Gonna Be) – The Proclaimers

500 Miles ya da I'm Gonna Be olarak hatıralarda yer edinen The Proclaimers şarkısını video ile altyazı / lyrics eşliğinde takip edebilirsiniz.

İngilizce Telefon Konuşmaları (Telephone Dialogue)

telefon konuşmalarını video eşliğinde takip edebilirsiniz. Video bir kaç defa izlenirse daha yararlı olabilir. Video ile eğitimi daha keyifli.

Otel Diyalogları / Otel Konuşmaları

otel konuşmaları ya da ingilizce otel diyaloglarını bu video ile görerek ve dinleyerek öğrenebilirsiniz. Otelde rezervasyon nasıl yapılır izleyin ve öğrenin.
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Önerilen Bağlantılar
Copyright © 2019 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map