Buradasınız : VIP İngilizce » Video » İngilizce Meyveler ve Okunuşları


İngilizce Meyveler ve Okunuşları

Bir süre önce yayımlanan Sebze İsimleri Resimli PDF Döküman başlıklı sayfamız english vegetables, ingilizce dökümanlar ve ingilizce kelimeler resimli hakkında bilgiler içeriyor.

#1jlahmaikel3626 Mayıs 2011, 04:57

videoya göz atarken dikkatimi çeken bir nokta oldu meyve isimleri ingilizce olarak telaffuz ediliyor daha sonra video ilerleyince bir meyveyi gösteriyor ve biraz süre veriyor bu sayede telaffuzunu biraz önce duyduğunuz meyve ismini verilen sürede hem kendi kendinize tekrar edip söylüyorsunuz süre bitiminde ise telaffuz tekrarlandığında hatalarınız varsa anlayabiliyorsunuz bu ayrınyı düşünmeleri çok güzl olmuş

#2kamil04 Temmuz 2011, 22:31

meyveleri seven biri olarak yurtdışı seyahatlerinde mevlerin ingilizcelerini söylerken okunuşlarında tereddüt ediyordum. Artık rahatım.

#3ali03 Nisan 2012, 08:57

Teşekkürler :)

"İngilizce Meyveler ve Okunuşları" için 3 yorum yapılmış.

Lütfen Adınız
İletiniz

İngilizce Eğitimi
İngilizce Yeni Yıl Şarkısı (Jingle Bells)

İngilizce Yeni Yıl Şarkısı (Jingle Bells)

Yeni Yıl yaklaşırken sizler için meşhur Jingle Bells Şarkısı ‘nı video formatında paylaşmaya karar verdik. Video içerisinde Jingle Bells şarkısı ve sözleri yer almaktadır. Hatta bununla

İngilizce Geometrik Şekiller

İngilizce Geometrik Şekiller

İngilizce geometrik şekiller ya da geometric shapes adlı video ve görsellerle basit ingilizce geometri terimleri hakkında bilgi vermektedir.

500 Miles  (I’m Gonna Be) – The Proclaimers

500 Miles (I’m Gonna Be) – The Proclaimers

500 Miles ya da I’m Gonna Be olarak hatıralarda yer edinen The Proclaimers şarkısını video ile altyazı / lyrics eşliğinde takip edebilirsiniz.

İngilizce Telefon Konuşmaları (Telephone Dialogue)

İngilizce Telefon Konuşmaları (Telephone Dialogue)

İngilizce telefon konuşmalarını video eşliğinde takip edebilirsiniz. Video bir kaç defa izlenirse daha yararlı olabilir. Video ile İngilizce eğitimi daha keyifli.

Otel Diyalogları / Otel Konuşmaları

Otel Diyalogları / Otel Konuşmaları

İngilizce otel konuşmaları ya da ingilizce otel diyaloglarını bu video ile görerek ve dinleyerek öğrenebilirsiniz. Otelde rezervasyon nasıl yapılır izleyin ve öğrenin.

Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP İngilizce ile Ücretsiz İngilizce Eğitimi

İngilizce dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Copyright © 2015 vipingilizce.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map