Buradasınız :    Genel İngilizce   Reading (Okuma)    

İngilizce Yeni Yıl Kutlama Mesajları – 2012

Yeni Yıl Kutlama Mesajları

Öncelikle herkesin yeni yılı kutlu olsun! Yeni yıl (2012) herkese mutluluk getirsin. Sizler için İngilizce yeni yıl / yılbaşı kutlama mesajları hazırladık. Hemen aşağıda hazırladığımız kutlama mesajları yer alıyor. Bu mesajları doküman formatında (PDF) bilgisayarınıza indirmek isterseniz sayfa sonundaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2015

REKLAM

Yeni Yıl Kutlama Mesajları

  • New Year brings happiness to You! This year comes with good news. Just enjoy it! Happy New Year.
  • You are very special for me. I hope this new year will be great for you! You are a best friend.
  • When the new year arrives, I want to be near you. When the clock rings at 24.00, I present my best wishes for your health and welfare.
  • I wish you peace, good health and happiness. Happy New Year!
  • New Year is waiting at the door and we live as a happy family. We strongly feel happiness in our heart. Wishing all families Happy New Year!
  • 2012 is at the door. Love yourself , love in heart. Make a difference for yourself this year! Remember your friends and always keep in touch with your parents!
  • I want to see you smile today. For the sake of everything nice and pleasant in life, Happy New Year!

Aşağıdaki dokümanı, mouse ile linke sağ tıklayarak “farklı kaydet” seçeneği ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Dilerseniz bağlantıya tıklayarak dokümanı görüntüleyebilirsiniz.

PDF Doküman : Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2012

VIP İngilizce Mutlu Yıllar Diler :)

Eğitimi

Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2015

Yeni yıla sayılı günler kala, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz kutlama mesajlarını Türkçe çevirileriyle birlikte yayınlıyoruz. Dilerseniz sayfanın devamında yer alan bağlantıyı kullanarak bu mesajları PDF formatında görüntüleyebilirsiniz.

Tanışma (İngilizce Günlük Konuşmalar)

günlük konuşma konseptine dayalı güncel tanışma diyaloğunu sizler için hazırladık. Aslı ve Cem aynı bölüme yeni kayıt yaptırmış iki üniversite öğrencisidir. Şimdi Aslı ve Cem

Atlanta GEORGIA (İngilizce – Türkçe Çeviri)

Erin Stevens Ennesser tarafından gönderilen ve yaşadığı şehri, yani Atlanta‘yı anlatan bir yazıyı Türkçe çevirisi ile birlikte sayfanın devamında bulabilirsiniz. Atlanta – Georgia (English) My

İngilizce Telefon Konuşmaları

Aşağıda karakterler arasında karşılıklı geçen telefon konuşmaları yer almaktadır. Telefon konuşmaları; resmi (in formal type) telefon konuşması ve resmi olmayan (in informal type) telefon konuşması

14 Şubat Sevgililer Günü Kutlama Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü için derlediğimiz kutlama mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz. Türkçe kutlama mesajlarının hemen altında karşılıkları yer almaktadır. Herkesin iyi bir gün geçirmesi dileğiyle :)
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Copyright © 2021 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map