Buradasınız :    Lyrics (Şarkı Sözleri)    

İngilizce Yeni Yıl Şarkısı (Jingle Bells)

jingle bells

Yeni Yıl yaklaşırken sizler için meşhur Jingle Bells Şarkısı ‘nı video formatında paylaşmaya karar verdik. Video içerisinde Jingle Bells şarkısı ve sözleri yer almaktadır. Hatta bununla sınırlı değil :) Birde şarkının sözlerini indirmek isteyenler için “Jingle Bells – Lyrics” adında bir PDF doküman yayınlıyoruz. Bilgisayarınıza indirip çıktı alabilirsiniz. Ama önce;

REKLAM

Jingle Bells – Video : Sözleri takip ederken öncelikle dinlemenizi ardından eşlik etmenizi öneriyoruz. Sesli olarak tekrar yapmanız sizin için faydalı olacaktır.

Jingle Bells – Sözleri (Lyrics) : Dokümanı görüntülemek için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz. Direkt bilgisayarınıza kaydetmek için linki mouse ile sağ tıklayın ve farklı kaydet seçeneği ile indirin. Doküman içerisinde şarkının İngilizce sözleri yer almaktadır. PDF Doküman : Jingle Bells Lyrics

Yeni Yıl herkes için mükemmel olsun; VIP ingilizce mutlu yıllar diler :)

Eğitimi

İngilizce Geometrik Şekiller

geometrik şekiller ya da geometric shapes adlı video ve görsellerle basit ingilizce geometri terimleri hakkında bilgi vermektedir.

500 Miles (I’m Gonna Be) – The Proclaimers

500 Miles ya da I'm Gonna Be olarak hatıralarda yer edinen The Proclaimers şarkısını video ile altyazı / lyrics eşliğinde takip edebilirsiniz.

İngilizce Telefon Konuşmaları (Telephone Dialogue)

telefon konuşmalarını video eşliğinde takip edebilirsiniz. Video bir kaç defa izlenirse daha yararlı olabilir. Video ile eğitimi daha keyifli.

Otel Diyalogları / Otel Konuşmaları

otel konuşmaları ya da ingilizce otel diyaloglarını bu video ile görerek ve dinleyerek öğrenebilirsiniz. Otelde rezervasyon nasıl yapılır izleyin ve öğrenin.

I’m a Gummy Bear with Lyrics

I'm am Gummy Bear şarkı sözlerini video ile takip edebilirsiniz. I'm am Gummy Bear with lyrics. I'm am Gummy Bear in English.
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Copyright © 2021 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map