Buradasınız :    Download   English Documents    

KPDS 2007 Mayıs ve Kasım Soruları ve Cevap Anahtarları

KPDS İngilizce Soruları ve Cevap Anahtarları

  • 2007 Sonbahar dönemi KPDS soruları ve cevap anahtarı
  • 2007 ilkbahar dönemi KPDS soruları ve cevap anahtarı

  • Dosya İçeriği: 2 Adet PDF Doküman
  • Dosya Boyutu: 1.5 MB
  • İndirme Linki: vipingilizce.com
  • Rar Şifresi: Şifresiz
#1hellyumatu28 Mayıs 2011, 13:45

Allah sizlerden razı olsun şu sınavlardan da geçersem daha çok dua edeceğim kpds sorularına bakıyorum inşalah çalışmalarımın karşılığını alırım .d

#2Soydan10 Temmuz 2011, 20:24

Biz arkadaşımla 2007 yılında KPDS ye giremediğimiz için 2008 yılında ya Mayıs ya da Kasım ayında girecektik. Soruları çözdük, cevap anahtarınıda kullandık. Ve mutlu son gayet iyi geçti sınav.

"KPDS 2007 Mayıs ve Kasım Soruları ve Cevap Anahtarları" için 2 yorum yapılmış.

Lütfen Adınız
İletiniz

*

Eğitimi

KPDS 2012 Sınav ve Başvuru Tarihleri

KPDS 2012 Sınav Tarihi ve KPDS 2012 Başvuru Tarihleri, İlkbahar Dönemi ve Sonbahar Dönemi ayrı ayrı olmak üzere sayfamızda yerini almaktadır. Ayrıca KPDS 2012 sınav ücreti ve başvuru yerleri ek bilgi olarak sunulmuştur.

Kpds için Kaynak Kitap Önerileri

Kpds sınavına hazırlananlar için kaynak kitap önerileri yer almaktadır. KPDS için en iyi kaynaklar sizler için özenle seçilmiştir. KPDS sınavına hazırlananlara önerilere yer verilmiştir.

KPDS ve ÜDS Arasındaki Farklar

bilgimize dair yeterliliğimizi kanıtlamak için girebileceğimiz sınavlar artık çok fazladır. Ancak bu sınavlara hangi amaçla girdiğimizi ve hangi alan için yeterliliğimizi kanıtlamamız gerektiğini bilerek,

TOEFL Writing Topics and Model Essays

TOEFL Writing Topics and Model Essays Toefl writing bölümü sandığımız kadar kolay değil. Bunun için örnek çalışmalar yapmamız gerekir. Bu dokümanda bazı toefl soruları ve örnek

Zamanlar Tablosu (Table of English Tenses)

Öznur UÇAN tarafından hazırlanan zamanlar tablosu nu incelemek için sayfa sonundaki linki takip edebilirsiniz. eğitimi için verdiği destekten dolayı Öznur Hanım’a teşekkür ederiz. Not:
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Önerilen Bağlantılar
Copyright © 2019 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map