Buradasınız :    Download   English Documents    

Reading Comprehension Success in 20 Minutes a Day

Reading Comprehension Toefl , Ielts sınavlarına hazırlanan öğrenciler için harika bir kaynak. Okuma parçalarına nasıl yaklaşılması gerektiğini, nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini bu kitapta bulabileceksiniz. Hemen okumaya başlayın derim!

Reading Comprehension

Book Description:

REKLAM

Reading Comprehension Success in 20 Minutes a Day is a very basic (and non-intimidating) reading comprehension book that could be used successfully to train our students not only to read better but also to write better with good stratagies for reading comprehension. Its content pertains to the work world, which is also a positive. Anyone preparing to take a job-related exam that tests for basic language, math, and/or critical thinking skills. High school or college students and adults who need basic skills improvement to perform better in the classroom or on the job.

Quick, critical reading is an essential skill that is used in standardized tests, jobs, schools, and more. Be it literature, essays, tech writing, or articles, this fully updated edition of Reading Comprehension Success in 20 Minutes a Day provides a complete close-reading tutorial in an easy 20-step program.

E-book: Reading Comprehension Success in 20 Minutes a Day

192 pages | PDF | 1.1 Mb

#1meraklı29 Mayıs 2011, 01:37

müthiş müthiş müthiş tek kelimeyle harika bu dökümanlar kesinlikle işime yarayacak çok çok çok sağolun

#2emine11 Temmuz 2011, 21:41

Reading Comprehension success in 20 minutes a day gerçekten güzel bir kaynak kişisel tercihim ve tavsiyemdir.

"Reading Comprehension Success in 20 Minutes a Day" için 2 yorum yapılmış.

Lütfen Adınız
İletiniz

*

Eğitimi

Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2015

Yeni yıla sayılı günler kala, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz kutlama mesajlarını Türkçe çevirileriyle birlikte yayınlıyoruz. Dilerseniz sayfanın devamında yer alan bağlantıyı kullanarak bu mesajları PDF formatında görüntüleyebilirsiniz.

Tanışma (İngilizce Günlük Konuşmalar)

günlük konuşma konseptine dayalı güncel tanışma diyaloğunu sizler için hazırladık. Aslı ve Cem aynı bölüme yeni kayıt yaptırmış iki üniversite öğrencisidir. Şimdi Aslı ve Cem

Atlanta GEORGIA (İngilizce – Türkçe Çeviri)

Erin Stevens Ennesser tarafından gönderilen ve yaşadığı şehri, yani Atlanta‘yı anlatan bir yazıyı Türkçe çevirisi ile birlikte sayfanın devamında bulabilirsiniz. Atlanta – Georgia (English) My

İngilizce Telefon Konuşmaları

Aşağıda karakterler arasında karşılıklı geçen telefon konuşmaları yer almaktadır. Telefon konuşmaları; resmi (in formal type) telefon konuşması ve resmi olmayan (in informal type) telefon konuşması

14 Şubat Sevgililer Günü Kutlama Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü için derlediğimiz kutlama mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz. Türkçe kutlama mesajlarının hemen altında karşılıkları yer almaktadır. Herkesin iyi bir gün geçirmesi dileğiyle :)
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Önerilen Bağlantılar
Copyright © 2019 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map