Buradasınız :    İngilizce Soru Bankası   Gramer Testleri    

Adjectives and Adverbs – Quiz

Sıfatlar ve Zarflar

Aşağıda İngilizce sıfatlar (adjectives) ve zarflar (adverbs) ile ilgili 10 soruluk bir test yer almaktadır. Cümle içerisindeki boşluklara (…) gelmesi gereken uygun ifadeleri seçip, testi bitir butonuna basınız.

Sıfatlar ve Zarflar – Test  / Adjectives and Adverbs – Quiz

1. Alice runs … in the Wonderland.2. The machinist is an … guy.3. Alice … smiles  to the rabbit.4. The girl is sitting … in the cinema.5. This horror movie is … .6.  The math teacher shouts … .7. The older boy hit his friend … .8. Because he was really … .9. Jessica is an … wonderful person.10. Because she is the most ... among us.

Eğitimi

Sıfatlar ile İlgili Alıştırmalar

Aşağıda zıt sıfatlar, comparative ve superlative halleriyle ilgili alıştırmalar bulunmaktadır. Başlıktaki yönlendirmelere göre doğru şekilde doldurunuz. Alıştırmalar ile sıfatlar konusunda kendinizi sınamış olacaksınız. Not :

8. Sınıf İngilizce Testi

İlköğretim 8. Sınıf öğrecilerine yönelik hazırlanmış testi ile kendinizi sınayabilir, doğru ve yanlışlarınızı görebilirsiniz.

8. Sınıf İngilizce Testi (Frequency Adverbs)

Start the test now and choose the correct answer! Good luck…

Present Perfect Tense Exercises / Quiz

Present Perfect Tense Exercises / Quiz adlı testi çözmeye başlamadan önce Present Perfect Tense konu anlatımı ya da tablosunu inceleyebilirsiniz : Present Perfect Tense konu anlatımı

There is – There are Exercise

Sizlere There is / There are konusu ile ilgili bir test sunuyoruz.  Gramer Testleri içerisinde daha fazlasını bulabilir, test çözerek yabancı dilinizi daha fazla geliştirebilirsiniz.
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Copyright © 2020 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map