Buradasınız :    Yardım

YardımVIP ingilizce

Bu sayfada ziyaretçilerimiz için hazırlanan, sitemizi kullanırken yardımcı olacağını düşündüğümüz bir takım uygulamalara açıklık getiren bilgilere yer verilmektedir.

Yardım, destek ve çözümler..

 

Desteklenen Tarayıcılar

Bu site Internet Explorer 7.0 ve öncesi tarayıcıları desteklememektedir. Siteyi en iyi şartlarda görüntülemek için aşağıdaki tarayıcıları kullanabilirsiniz.

 

Sitedeki Reklamlar

vipingilizce.com reklam gelirleri sayesinde kullanıcılara İngilizce eğitimini ücretsiz olarak sağlıyor. Reklam, televizyon kanalları, gazeteler ve dergilerde olduğu gibi internet sitelerinin de temel gelir kaynağı. Bununla birlikte özel olarak rahatsız olduğunuz bir reklama rastladığınızda bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sosyal Ağlar

Sitemizde Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara erişim imkanı sağlayan buton, resim ve linkler yer almaktadır. Bu uygulamalar, sitemizi sosyal ağlar aracılığı ile takip edebilmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca RSS butonlarına tıklayarak yönlendirileceğiniz RSS Catalog sayfasında dilediğiniz kategoriye ya da kategorilere abone olabilir, sitemizde yayınlanan her yeni konudan haberdar olabilirsiniz.

Görüş ve Şikayetleriniz

vipingilizce.com hakkındaki görüş ve şikayetlerinizi iletişim formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Önerilen Bağlantılar
Copyright © 2019 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map