Buradasınız :    Yazarlık Başvurusu

Yazarlık BaşvurusuVIP ingilizce

vipingilizce.com ‘da yazar olarak görev almak istiyorsanız, lütfen aşağıda sıralanan maddeleri dikkatlice okuyunuz. Bahsi geçen sorumlulukları kabul ediyorsanız, akabinde başvuru formunu doldurarak bu isteğinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Başvurulara en geç 48 saat içerisinde olumlu ya da olumsuz cevap verilecektir. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Başvuru Şartları

Madde 1. Yazarlar vipingilizce.com sitesinde periyodik aralıklar ile yazı yayınlamak mecburiyetindedir.

Madde 2. Yazarların yayınladıkları içerikler özgün (kendilerine ait) olmalıdır. Ayrıca yazarlar; telif haklarını ihlal eden, T.C. Yasaları’na aykırı durum oluşturabilecek içeriklerden şiddetle kaçınmalıdır. Bir yazarın bu şartları ihlal eden içerik yayımlaması ya da yayımladığı içerik ile ilgili olarak sitemize yapılan ve hukuki dayanağı olan şikayet bildiriminde bulunulması sonucu, yazarın görevine uyarılmaksızın son verilecektir.

Madde 3. Yazarların yayımladıkları içerikler ister Türkçe, ister İngilizce olsun imla ve şekil koşullarına uygun olmalıdır. Özen gösterilmeden yayınlanan sayfalar yönetim tarafından uyarılmaksızın silinebilir.

Madde 4. Yazarlar; İngilizce Dil Bilgisi, kelime haznesi ve çeviri teknikleri bakımından yeterli donanıma sahip olmalıdır.

Madde 5. Site yönetimi ve yazarlar arasında iletişim e-posta aracılığı ile sağlanmaktadır. Koordinasyonu sağlamak amacı ile yazarlar site yönetimi tarafından gönderilen e-postaları rutin olarak kontrol etmelidir. Bu e-postaların bir kısmı, yazarlardan bilgi talep etmek amacıyla gönderilmiş olabilir. Bu amaca yönelik gönderileri yanıtsız bırakan yazarların görevine son verme hakkı saklıdır.

Madde 6. Sitede bulunan, yazarların kişisel bilgilerini ve fotoğraflarını içeren profillerin yer aldığı “Yazarlar” sayfası şeffaflığı sağlamak amacı ile vipingilizce.com tarafından hazırlanmakta ve internet üzerinde yayınlanmaktadır. Bu sayfaya erişim 3. şahıslar tarafından sağlanabilmektedir. Sitede her yazarın ilgili sayfada profili bulunması zorunludur.

Madde 7. Yazarların bu sitede yazdıkları yazıların telif hakları vipingilizce.com ‘a aittir. Yazarlar, site ile olan ilişiği kesildiğinde dahi bu bu site üzerinde bulunan yazılarından her hangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Madde 8. Yazarlar bu sayfayı ( http://www.vipingilizce.com/yazarlik-basvurusu/ ) zaman zaman ziyaret edip, tekrar incelemelidir. Nitekim, vipingilizce.com yazarlara haber vermeksizin bahsi geçen kuralları değiştirme yetkisine sahiptir.

Yazar olmayı taahhüt eden kişiler bu şartları tümü (8 Madde) ile kabul etmiş sayılırlar.

Son güncelleme tarihi : 30 Ekim 2014

Yazarlık Başvuru Formu

Aşağıdaki tüm alanları doldurmak zorunludur. Bu bilgiler kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. İncelenen başvurularda, girilen bilgilerin tutarsız olduğunun tespit edilmesi durumunda; ilgili başvuru değerlendirmeye alınmaksızın reddedilir.

İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Copyright © 2021 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map