Buradasınız :    Genel İngilizce   Reading (Okuma)    

Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2015

Yeni Yıl Kutlama Mesajları

Yeni yıla sayılı günler kala, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz İngilizce kutlama mesajlarını Türkçe çevirileriyle birlikte yayınlıyoruz. Dilerseniz sayfanın devamında yer alan bağlantıyı kullanarak bu mesajları PDF formatında görüntüleyebilirsiniz.

Sometimes people forget how much 365 days actually brings to their lives. However, this is the right moment to reflect and to hope for 365 more wonderful days! Happy New Year!

Bazen insanlar 365 günün kendilerine gerçekte neler getirebileceğin unuturlar. Ancak şu an 365 günün ne kadar harika günler getireceğini umut etmenin ve bunu hissettirmenin tam zamanıdır. Mutlu yıllar.

This year has come to an end and it will take away all the pain and mistakes. Now you have a brand new beginning to look forward to. Happy New Years, with love from all of us!

Bu yıl sona yaklaşmak üzere ve bütün sıkıntıları ve hataları alıp götürecek. Heyecanla beklediğiniz yeni başlangıçlarınız var. Bizden size sevgilerle mutlu yıllar

Happy New Year. May the New Year bring to you warmth of love, and a light to guide your path towards a positive destination.

Yeni yılınız kutlu olsun. Yeni yıl sizlere aşkın, sevginin sıcaklığını ve ulaşmak istediğiniz hedeflere giden yolda size rehberlik edecek ışığı getirsin.

REKLAM

Before the calendar turns a new leaf over, before the social networking sites get flooded with messages, before the mobile networks get congested, let me take a quiet moment out to wish you a wonderful, happy, healthy and prosperous New Year!

Takvim bir yaprağı daha cevirmeden, sosyal paylaşım siteleri mesajlarla dolmadan, mobil ağlar tıkanmadan, sana mutlu, harika, sağlıklı bir yıl dilememe fırsat veren bir dakika ver bana.

New Year’s is the perfect occasion to celebrate love, friendships and all the good things in life. Let’s take the time to appreciate what this year has given us and what the new one is about to bring! Happy New Year!

Yeni yıl aşkı, arkadaşlıkları ve hayattaki tüm güzellikleri kutlamak için mükemmel bir olaydır. Bu yılın getirdiklerine ve yeni yılın getireceklerine şükretmek için zaman ayıralım. Mutlu seneler.

Sipping cold fruity drinks while waiting for the countdown to being. Having a good time while having lovely conversations with old friends. Does it get any better than this? Happy New Year!

Gerisayımın baslamasını beklerken meyveli soğuk içeceklerden yudumlamak. Eski arkadaşlarla sohbet ederken iyi vakit geçirmek. Bundan daha iyisi olabilir mi? Mutlu seneler!

İngilizce kutlama mesajlarını PDF formatında görüntüleyebilir; dilerseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

PDF : Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2015

VIP İngilizce mutlu yıllar diler :)

Çeviri: Prof. Dr. İlgi Karapınar Kapdan & Duygu Altın

Eğitimi

Tanışma (İngilizce Günlük Konuşmalar)

günlük konuşma konseptine dayalı güncel tanışma diyaloğunu sizler için hazırladık. Aslı ve Cem aynı bölüme yeni kayıt yaptırmış iki üniversite öğrencisidir. Şimdi Aslı ve Cem

Atlanta GEORGIA (İngilizce – Türkçe Çeviri)

Erin Stevens Ennesser tarafından gönderilen ve yaşadığı şehri, yani Atlanta‘yı anlatan bir yazıyı Türkçe çevirisi ile birlikte sayfanın devamında bulabilirsiniz. Atlanta – Georgia (English) My

İngilizce Telefon Konuşmaları

Aşağıda karakterler arasında karşılıklı geçen telefon konuşmaları yer almaktadır. Telefon konuşmaları; resmi (in formal type) telefon konuşması ve resmi olmayan (in informal type) telefon konuşması

14 Şubat Sevgililer Günü Kutlama Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü için derlediğimiz kutlama mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz. Türkçe kutlama mesajlarının hemen altında karşılıkları yer almaktadır. Herkesin iyi bir gün geçirmesi dileğiyle :)

İngilizce Yeni Yıl Kutlama Mesajları – 2012

Öncelikle herkesin yeni yılı kutlu olsun! Yeni yıl (2012) herkese mutluluk getirsin. Sizler için yeni yıl / yılbaşı kutlama mesajları hazırladık. Hemen aşağıda hazırladığımız kutlama
Daha Fazla Sonuç
İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Copyright © 2021 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map