Buradasınız :    Yazarlar

YazarlarVIP ingilizce

yazarlar

vipingilizce.com ‘da yayınlanan bilumum içeriği sizler için hazırlayan yazar kadrosunu daha yakından tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Bu sayfayı inceleyerek sitemizde yetkili yazarlar hakkında bilgi edinebilir; bunun yanı sıra Yazar Arşivi linkini kullanarak, her bir yazarın kendi yayınlamış olduğu sayfaların kronolojik olarak listelendiği arşivi görüntüleyebilirsiniz.

Gürol Yokuş Yazar Arşivi

Gürol YokuşBoğaziçi Üniversitesi mezunuyum. Yazar olarak, İngilizce’ye dair ne varsa hepsini sizlerle paylaşmak en büyük hevesimdir. İngilizce öğretirken, daha doğrusu artık modern yaklaşımlarla konuşmak gerekirse öğretmek değil; sizin öğrenmenize rehberlik ederken oyunlar, şarkılar ve slaytlar gibi görsel, işitsel ve çoklu zekaya hitap eden içerikler hazırlamak gayretindeyiz.

Özge Kömürlüoğlu Yazar Arşivi

Özge Kömürlüoğlu9 Nisan 1988 Sivas doğumluyum. Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum ve İzmir’de yaşıyorum. Dil öğrenmek de öğretmek de benim tutkum, bu nedenle bir yandan İngilizce öğretirken bir yandan da İtalyanca öğreniyorum. Kısaca dil söz konusu olduğunda hem öğretmen hem de öğrenci bakış açısıyla sizlere yardımcı olabilirim. Ne dersiniz? Ben burdayım..

Betül ÇalatlıYazar Arşivi

Betül ÇalatlıKocaeli Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden 2007’de mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimimi de 2008’de tamamladım. Öğrencilerime İngilizce’yi sevdirmek, sanıldığı kadar zor olmadığını göstermek ve çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla İngilizce eğitimi hakkında tüm deneyimlerimi, çalışmalarımı ve düşüncelerimi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Rumeysa Ulakçı Yazar Arşivi

Rumeysa UlakçıBen uzun sürmesini tasarladığım üniversite hayatımın ilk durağı olarak İstanbul Üniversitesi Klasik Filolojiyi seçtim. İngilizce ile olan ilişkime biraz girmem gerekirse, bir dershanede ingilizce öğretmenliği yaptım. İngilizceyi başlarda sevmeyen ancak daha sonra gerçekten zevk alarak öğrendiğini gözlemlediğim öğrencilerim oldu. Şimdiyse buradayım, bu tutkumu sizlere de bulaştırmak için..

Gözde Aygün Yazar Arşivi

Gözde AygünÖzetle kendimden bahsetmem gerekirse, 1984 Zonguldak doğumluyum. İlk ve orta öğretimimi Ted Zonguldak Koleji’nde tamamladım. Üniversite eğitimime Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği ile devam ederken yanısıra İngilizce Öğretmenliği üzerine yandal yaptım ve 2009 yılında mezun oldum. Şuan özel bir dershanede öğretmenlik yapmaktayım.

Aysel Aksu Yazar Arşivi

Aysel AksuODTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümünde Lisans öğrencisiyim. İngilizce’yle tam anlamıyla kaynaşmam okulumda gerçekleşti. Ardından bir dershanede İngilizce öğretmenliği yapmaya başladığımda, bu bağ daha da arttı. Yazar olarak sizlere edinmiş olduğum bilgileri aktaracağım. Aynı zamanda dil üzerine yapılmış araştırmalardan bahsedecek ve araştırmalarımı paylaşacağım sizlerle.

Yazarlık Başvurusu

İletişim Bilgileri

VIP ile Ücretsiz Eğitimi

dil eğitimine yönelik dersler ve materyallerin yanı sıra 4. sınıf , 5. sınıf , 6. sınıf , 7. sınıf , 8. sınıf , 9. sınıf ve 10. sınıf öğrencileri için hazırlanmış konu anlatımları yer almaktadır.

Bizi Takip Edin!
facebook twitter rss katalog
Önerilen Bağlantılar
Copyright © 2020 vip.com All rights reserved Privacy Policy Powered by WordPress Site Map